SYKSYN 2026 JAHDIT VIRROILLA19.9. Etusija junkkari-, ja kultamaljaikäisillä koirilla31.10.14.11. Seuranmestaruusjahti28.11. PikkujoulujahtiKAER-, JA KAKE-KOKEET17.10. Virrat KAER31.10. Tampere KAKE1.11. Tampere KAER
SYKSYN 2026 JAHDIT VIRROILLA
19.9. Etusija junkkari-, ja kultamaljaikäisillä koirilla
31.10.
14.11. Seuranmestaruusjahti
28.11. Pikkujoulujahti
KAER-, JA KAKE-KOKEET
17.10. Virrat KAER
31.10. Tampere KAKE
1.11. Tampere KAER